SKLEP OTWARTY

8 sierpnia 2016 to nie tylko Wielki Dzień dla nas!  Jest wielki również  dla Was! Właśnie od dzisiaj możecie robić zakupy w naszym nowym sklepie internetowym!

Kosztowało nas to wiele dni i nocy spędzonych przed monitorem komputera, ale było warto. Teraz możecie spokojnie w przejrzysty sposób w zaciszu swojego domu przeglądnąć, wybrać rozmiar, kolor i (co cieszy nas najbardziej) zamówić produkt, który z satysfakcją oddamy w wasze ręce.

W najnowszej kolekcji „OWCA” możecie znaleźć mebelki dla dzieci (ławeczkę i krzesełko owieczkę), designerskie lustra na plastrach drewna oraz plasterOWCE, co to takiego?

Na gotowy produkt musicie zaczekać około 14 dni – ale gwarantujemy, że warto! W każde zamówienie wkładamy całe swoje serce dzięki czemu produkt będzie idealnie wykonany, świetnie zapakowany i bezpiecznie wysłany.

Dzień niestety ma tylko 24 godziny i pomimo wszelkich starań nie udało się nam zaprezentować na sklepie wszystkich naszych pomysłów dlatego będą się one systematycznie pojawiać i miejmy nadzieje nadal Was zaskakiwać 🙂

Teraz już wiemy jak wiele problemów czeka na młode firmy chcące zaistnieć w sieci, zbudować własną markę i wypromować swoje produkty.

W wolnej chwili postaramy się opisać techniczne problemy związane z zakładaniem sklepu internetowego, znalezieniem odpowiednich materiałów, dostawców i ogarnięciem tego całego chaosu w momencie kiedy jesteście sami a pasowałoby zatrudnić księgowego, specjalistę od e-commerce, osobę sprzątającą, fotografa, cieśle, technika, grafika i najlepiej magika który zrobi to wszystko za Was! Nieskromnie dodamy, że na tą chwilę jesteśmy w miarę samowystarczalni, tzn. od projektu przez roboty ręczne po zdjęcia, promocję i sprzedaż w sieci z mała pomocą rodziny i znajomych (za co jesteśmy im bardzo wdzięczni!) dajemy radę!

Chcieć to móc! 😉

Zapraszamy na zakupy! www.sklep.mania.com.pl

Z okazji otwarcia 10% na cała kolekcję  i darmowa wysyłka!

Blackbird

.